WINTER
MEETING

Winter Meeting

Coraz chętniej w architekturze domów jednorodzinnych projektuje się werandy czy ogrody zimowe. Pomieszczenia takie stwarzają, zwłaszcza w okresie zimowym jedyną i niepowtarzalną atmosferę. Ale jak uchronić się przed nadmiarem światła i ciepła w okresie

System Winter Meeting jest odmianą rolety rzymskiej w prowadnicach. Jestwinter_meeting_2 to idealny system do zaciemniania ogrodów zimowych lub podobnych szklanych konstrukcji, w tym zarówno ścian jak i dachów. Niewątpliwą zaletą tego systemu jest fakt, iż tkanina po zsunięciu w pełni odsłania przeszkloną powierzchnię. Można go używać z dowolnymi tkaninami zasłonowymi. Istnieje także możliwość gięcia profili. Dzięki temu za pomocą jednej rolety można zasłonić jednocześnie ścianę i dach, lub czaszę dachu w kształcie łuku.

System Arquati

System dostępny jest ze sterowaniem sznurkowym lub elektrycznym
(230 V). Łatwo daje się integrować z systemami tzw. .inteligentnych domów”.

System G-rail 6500

System stworzony na bazie profili karniszowych G-rail. Dostępny jest tylko ze sterowaniem elektrycznym (24 V). Dzięki inteligentnemu napędowi może tworzyć własne, zintegrowa¬ne systemy lub współpracować z typowymi systemami automatyki.