W
KASECIE

System Uni

WKASECIESystem UNI Podstawowy i najbardziej popularny system rolet kasetowych z montażem naramowym. Jej zalety, niewielka, estetyczna kaseta oraz lekko i płynnie pracujący samohamowny mechanizm, sprawiają że roletki UNI są aktualnie najbardziej cenionym przez naszych klientów wyrobem. Szeroka gama kolorów z oklein imitujących drewno, sprawia iż roleta doskonale komponuje się z całością okna.

Dzięki zastosowaniu hamulca, nie trzeba zaczepiać łańcuszka w zaczep, aby roleta nie opadała. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, a także wpływa znacząco na długotrwałość roletki.

Rolety sterowane są za pomocą łańcuszka .

 


 

System Luisa

luisa_01

Luisa jest to rodzaj roletki kasetowej wyposażonej opcjonalnie w prowadnice, przeznaczonej do montażu bezpośrednio na ścianie lub suficie. Taki rodzaj montażu znajduje zastosowanie np. w przypadku konieczności osłonięcia okien łukowych. Dzięki takiemu rozwiązaniu roleta szczelnie i jednocześnie estetycznie zakrywa całą wnękę okienną, tworząc nieszablonową stylizację

wnętrza. Kaseta montowana jest do ściany lub sufitu na specjalnych klipsach montażowych, dzięki czemu montaż i demontaż staje się wyjątkowo prosty.

Roleta LUISA w wersji bez prowadnic z powodzeniem służyć może jako ekran stanowiący wyposażenie sal konferencyjnych, auli, świetlic. Sterowanie roletą odbywa się za pomocą bardzo mocnego i niezawodnego mechanizmu łańcuszkowego, dzięki któremu roletka pracuje idealnie nawet przy dużych szerokościach. Roleta LUISA to jedyny system roletek kasetowych, w którym możliwe jest zastosowanie napędu elektrycznego (w wersji z przełącznikiem naściennym lub na pilota ).

System luisa jest w kolorze biały, srebrnym oraz może być lakierowany w kolorze RAL, boczki zostają białe lub srebrne


 

System Louvolite

eb4bc61255

Obok znanej już półkasety do systemu Louvolite 40/45 mm w ofercie firmy Grako  jest dostępna kaseta o wymiarch 90×91 mm. Kaseta Louvolite pozwala na wykonanie rolety o szerokości 360 cm.
Niepodważalnym atutem systemu Louvolite są nowoczesne i idealnie zaprojektowane wieszaki do rolet wolnowiszących, pozwalające na:
– połączenie dwóch rolet w opcji Duo Link z oddzielnym sterowaniem każdej rolety oraz wieszakiem łączącym (rolety mogą mieć różne wymiary);
– połączenie od 2 do 3 rolet w opcji Multi Link ze wspólnym sterowaniem rolet oraz wieszakiem łączącym (rolety mogą mieć różne szerokości, ale taką samą wysokość);
– powieszenie 2 rolet w opcji podwójnej na jednym podwójnym wieszaku.
W systemach Duo Link i Multi Link odstęp pomiędzy tkaninami wynosi ok. 1,6 cm.