Monitoring

 

Często wyjeżdżasz i zostawiasz dom pozbawiony opieki? W Twojej okolicy zdarzały się już włamania i nie chcesz, by przyszła kolej na Ciebie? Cenisz sobie poczucie bezpieczeństwa? Pragniesz w każdej chwili móc sprawdzić, co się dzieje w Twoim domu? Jesteś daleko od mieszkania, ale nie masz pewności, czy wyłączyłeś wszystkie urządzenia? Istnieje proste rozwiązanie: inteligentny monitoring.

Jakie korzyści możesz osiągnąć, jeśli zaufasz naszemu systemowi?

Analizując plan Twojego domu, rozmieścimy kamery we wszystkich strategicznych punktach wewnątrz i na zewnątrz budynku. Nawet mysz się nie prześlizgnie bez Twojej wiedzy. Jeśli cokolwiek zaniepokoi Ciebie lub Twoją rodzinę, możesz natychmiast sprawdzić obraz z kamer na telewizorze, komputerze lub urządzeniach mobilnych.CCTV Security Camera

Dzięki zdalnemu zarządzaniu otrzymasz dostęp do kamer z każdego miejsca na Ziemi (oczywiście o ile będzie tam internet). Wyjmij tylko tablet i do dzieła! Włączysz i wyłączysz dowolną kamerę, zmienisz kąt ustawienia, przejrzysz nagranie klatka po klatce, przybliżysz obraz. Wszystko za pomocą paru kliknięć. Bez problemu skontrolujesz stan swojego mieszkania.

Chcesz, by nagrywany obraz był jak najwyższej jakości? Zadbamy o to. Otrzymasz nagrania w wyrazistych kolorach. Co więcej, będą tak dobre, że wychwycisz każdy detal, np. numer tablic rejestracyjnych, twarz podejrzanej osoby, napis na furgonetce. Prawie jak w serialach z serii „CSI”. Dodatkowo nasze kamery sprawdzą się podczas nagrywania nocą i przy złych warunkach pogodowych.

Nie zapominajmy o kwestii oszczędności. Jeżeli nie chcesz, by kamery nagrywały niepotrzebnie cały czas, zainstalujemyczujniki ruchu. Znacznie ograniczy to koszty oraz sprawi, że nie będziesz musiał przeglądać godzin nagrań, na których nic się nie dzieje. Zarejestrujemy tylko to, co istotne.

Monitoring to nie tylko kamery. Otrzymasz też kontrolę nad stanem oświetlenia, ogrzewania, alarmu itp., by do woli sprawdzać, czy wszystko jest w porządku. Każdy czujnik w domu powie Ci, czy urządzenia funkcjonują jak należy. O, widzisz, że w kuchni jest niepotrzebnie włączone światło? Po prostu kliknij. Na stole stoi włączone żelazko? Teraz nie musisz już pędzić jak wicher do domu, by je wyłączyć. Zawsze wiesz, co dzieje się na Twojej posesji.

Zaufaj czujnemu systemowi, który wychwyci wszelkie nieprawidłowości na zewnątrz i w środku Twojego domu. Zyskaj pewność, że żadna niepowołana osoba nie naruszy Twojej prywatności. Sprawuj zdalną kontrolę nad całym systemem. To takie proste i bezpieczne. Zadzwoń więc do ekspertów z firmy Grako i zapytaj o potrzebne informacje.