Dostęp
zdalny

Nie ma Cię w domu, ale jednocześnie w nim jesteś. Brzmi dziwnie? Nie, jeśli mówimy o inteligentnym domu. Co powiesz na to, by mieć stałą kontrolę nad tym, co dzieje się w Twoim mieszkaniu, nawet gdy znajdujesz się setki kilometrów dalej? Teraz jest to w pełni możliwe.zdalny

Dzisiejsza technologia powala na rozwiniętą automatyzację budynku, która pozwala sterować wieloma aspektami codziennego życia. Wystarczy tylko dostęp do internetu i tablet lub smartfon.
Paroma kliknięciami można uruchomić lub wyłączyć urządzenia, sprawdzić bezpieczeństwo mieszkania, skontrolować stan urządzeń elektronicznych. Zdalny dostęp da Ci zupełnie nowe
możliwości nadzoru nad własnym domem.

Podoba Ci się? A więc sprawdźmy, w czym najlepiej można wykorzystać dostęp zdalny w inteligentnym domu.

Ogrzewanie. Jeśli wracasz do domu po dłuższej nieobecności, możesz podkręcić lub zmniejszyć ogrzewanie, by temperatura pomieszczeń była taka, jaką sobie zamarzysz. Koniec powrotów do zimnego mieszkania! Chcesz przewietrzyć jeden pokój? Tylko kliknij i gotowe. Sprawnie skontroluj i zmień wilgotność powietrza.

Oświetlenie. Nie zgasiłeś światła przed wyjściem z domu? To nic, zrób to za pomocą smartfonu. Leżysz wygodnie w łóżku, a chcesz, żeby w pokoju było jaśniej? Kliknij i zmień natężenie światła w pokoju. Dajemy też możliwość sprawdzenia, gdzie aktualnie jest włączone oświetlenie, a gdzie nie.

Sprzęt audio i video. Steruj do woli telewizorem, odtwarzaczem video lub sprzętem audio bez potrzeby korzystania z pilota. Wystarczy tablet dający Ci dostęp do tych urządzeń.

Alarm i monitoring. Włącz lub wyłącz alarm. Sprawdź obraz na zamontowanych kamerach monitoringu. Nawet jeśli jesteś w innym mieście, a nawet w innym kraju, możesz szybko sprawdzić, czy ochrona domu należycie działa. Wszystko to zasługa zdalnego dostępu do systemu antywłamaniowego i przeciwpożarowego.

Pozostałe sprzęty. W piekarniku czeka zapiekanka? Uruchom urządzenie zdalnie, by czekało na Ciebie gotowe gorące danie. Tak samo możesz zrobić pranie, włączyć ekspres do kawy i wiele innych.

Raporty. Interesuje Cię, ile wody lub prądu wykorzystano w ciągu ostatnich dni? Możesz przejrzeć raporty na ten temat. Łatwo też wykryjesz, które urządzenie wykorzystuje za dużo energii.

Technologia poszła naprzód. Teraz nie musisz nawet ruszać się z miejsca, by zarządzać całym domem. Wystarczy kliknięcie palcem w ekran. Dostęp zdalny otwiera przed Tobą zupełnie nowe rozwiązania. Chcesz wypróbować? Nawiąż kontakt z ekspertami z Grako.