Audio

 

Kochasz muzykę i lubisz jej słuchać w swoim domu? Co powiesz na to, by towarzyszyła Ci na każdym kroku i w każdym pomieszczeniu, bez konieczności noszenia ze sobą odtwarzacza? Czy jesteś na tarasie, czy w kuchni, czy w łazience, będziesz słyszeć utwór, który włączyłeś, będąc w sypialni. Wybierzesz, które głośniki mają grać, a które nie. I to wszystko z dbałością o jak najwyższą jakość dźwięku.

To tylko niektóre opcje, jakie daje Ci system audio w inteligentnym domu. Stwórz niepowtarzalną atmosferę za pomocą odpowiedniej oprawy muzycznej. Zrelaksuj się przy dźwiękach ulubionych utworów. Znajdź dowolną piosenkę za pomocą paru uderzeń palcem w tablet. Jeszcze nigdy odtwarzanie muzyki nie było tak łatwe i przyjemne.Home Theater Interior with Billiard Table. 3d Illustration.

Słyszałeś o narzędziu zwanym multiroom? To niesamowity system nagłośnienia, który pozwala na słuchanie dźwięków z jednego źródła w kilku różnych miejscach. Sprawia, że muzyka jest dostępna w każdym pomieszczeniu w każdej chwili. Przechodzisz z pokoju do pokoju, a wciąż wyraźnie słyszysz graną piosenkę.

Niepotrzebne Ci są drogie odtwarzacze, tunery czy wzmacniacze. Zachwycisz się wysoką jakością nagrań, gdyż korzystamy jedynie z najlepszego sprzętu. Słuchaj do woli radia internetowego lub muzyki zgromadzonej przez siebie.

Steruj listą utworów, zmieniaj źródła dźwięku i głośność. Szukaj nowych piosenek w internecie. Wybierz swoje ulubione audycje radiowe. Możesz też zaprogramować godziny, w których w danym miejscu gra wybrana piosenka albo nawet cała lista przebojów. Czy to nie jest idealny pomysł na budzik?

Nie chcesz, by muzyka grała niepotrzebnie w pomieszczeniach, w których aktualnie nie przebywasz? Mamy rozwiązanie i na to! Wystarczą czujniki ruchu sprawiające, że piosenka rozbrzmiewa tylko w tym pokoju, do którego wchodzisz.

Co ważne, system jest dopasowany do wielu użytkowników. Możesz słuchać w sypialni danego utworu, podczas gdy w sąsiednim pokoju rozbrzmiewa inna melodia. Każdy domownik ma szansę zaprogramowania własnych opcji.

Dzierżysz pełną kontrolę nad dźwiękami w Twoim domu. Wystarczy do tego tablet, komputer lub smartfon, na których zmieniasz ustawienia. Nawet jeśli jesteś daleko, rządzisz muzyką i dostosowujesz ją do swoich oczekiwań.

Czy to nie brzmi wspaniale? Jeśli Twoja dusza melomana poczuła się zaintrygowana, przemyśl instalację takiego systemu w swoim domu. Nie wiesz, jak się za to zabrać? Po prostu daj znać zespołowi firmy Grako. Poprowadzimy Cię krok po kroku i wybierzemy najlepszą opcję.