Alarm

 

Do Twojego domu ktoś się włamuje? Błyskawicznie otrzymujesz alert na swoją komórkę, a ochrona budynku przyjeżdża w parę chwil. W kuchni jest wyciek gazu? Alarm reaguje, naprawiając problem lub sygnalizując jego źródło. Wyjechałeś, a nie chcesz, by cichy i ciemny budynek przyciągał niepotrzebną uwagę? Alarm symuluje obecność domowników, włączając światła i emitując dźwięki. Co Ty na to? Może pora pomyśleć o inteligentnym systemie alarmowym?

Takie rozwiązanie ujmie Ci wielu niepotrzebnych zmartwień. Będziesz mieć kontrolę nad swoim dobytkiem, nawet gdy jesteś na urlopie. Jakie płyną z tego najważniejsze korzyści?

Bezpieczeństwo

Z naszym systemem do Twojego domu nie prześlizgnie się żaden nieproszony gość. Czujniki alarmowe zareagują natychmiast, gdy w pobliżu pojawi się jakiś intruz. Alarm poinformuje Ciebie i ochronę. Włamywacze nie mają więc żadnych szans.

A co powiesz na funkcję symulacji obecności? Inteligentny system prześledzi codzienne zwyczaje domowników i je nagra. Chodzi tu o włączanie światła i telewizora, dźwięki, opuszczanie rolet.Hand hold a phone with security alarm app on a screen on the background of a house. All screen graphics are made up.

 

Alarm realistycznie odtworzy taki zapis, wywołując wrażenie, że w domu ktoś się znajduje. To zniechęci każdego złodzieja.

Wyjątkowy alarm broni nie tylko przed kradzieżami. Poinformuje Cię o nieszczelnej instalacji wodnej, wychwyci podejrzane źródło dymu, zareaguje w przypadku nagłego odcięcia prądu. Widzisz, jakie to proste? Alarm skutecznie ochroni Twój dom przed każdą awarią oraz znacznie ograniczy ryzyko pożaru i innych nieszczęśliwych zdarzeń.

Zdalny dostęp

Nieważne, gdzie w tym momencie jesteś. Jeśli masz bezpieczne połączenie z internetem, możesz bez przeszkód sterować alarmem za pomocą tabletu lub smartfonu. Nie pamiętasz, czy włączyłeś alarm? Sprawdź to na smartfonie. Aktywowanie i dezaktywowanie systemu zajmie Ci parę sekund, nawet gdy znajdujesz się daleko od domu. Co więcej, masz możliwość obejrzenia nagrań z kamer, by upewnić się, że wszystko jest w jak największym porządku.

Zabezpieczenia

Przy instalacji alarmu dbamy o szereg zabezpieczeń, dzięki którym system będzie poprawnie funkcjonował podczas sytuacji kryzysowych. Nie ma prądu? To nic, alarm dalej działa. Nastąpiła jakaś awaria? Niezwłocznie otrzymasz alert. Dowiesz się o każdej sytuacji zagrożenia, by móc natychmiast zareagować. Możesz więc spać spokojnie.

Przyjemnie mieć dom, który sam dba o bezpieczeństwo, nieprawdaż? Nie musisz się już przejmować kradzieżami, pożarami, wyciekiem gazu i wszelkimi nieprzyjemnymi sytuacjami losowymi. Odpręż się i ciesz się życiem, podczas gdy zespół z Grako zapewni Ci wszystko, czego potrzebujesz. Wystarczy, że się z nami skontaktujesz.