Aktualności

 • pergolamini

  PERGOLA Z OŚWIETLENIEM LED

  Najnowsza realizacja Pergoli PRO. Profile w kolorze 9010 biel kremowa nadają lekkości całej konstrukcji, jasna tkanina pozwala w pełni harmonii korzystać z uroku rozświetlonej tkaniny, a z drugiej strony chroni przed promieniami UV. Pergola została wyposażona w oświetlenie ledowe, specjalnie na życzenie klienta wykonaliśmy osobne obwody dla taśm, dzięki czemu klient ma możliwość włączenia dwóch taśm, a osobno trzecią. Całość sterowana jest z jednego pilota firmy Somfy. Specjalnie zawinięta tkanina zawsze kieruję wodę do rynny, a następnie ta kierowana jest przez słupy do ziemi. Pozwala to na komfortowy odpoczynek nawet w czasie dużych opadów deszczu. Trzecia klasa wiatrowa pozwala na korzystanie z pergoli nawet w czasie dużych wiatrów.

  Następny etap to dołożenie promienników ciepła oraz rolety z folii, następne zdjęcia niebawem :)

  Wymiar pergoli 600 x 400

   

  pergola26a pergola27a

 • solarnemini

  Rolety Solarne Bubendorff

  Dzisiejsza realizacja w Warszawie.

  Rolety Solarne to rozwiązanie, które pozwala na instalację rolet zewnętrznych bez konieczności kucia ścian. Panel fotowoltaiczny może być umieszczony zarówno na skrzynce jak i również na elewacji. Dzięki zmagazynowaniu energii, roleta działa w dzień jak i w nocy. Wszystkie rolety firmy Bubendorff posiadają 7 letnią gwarancję producenta co potwierdza najwyższe standardy produkcji. Inteligentne rolety mogą być podłączone do systemów inteligentnego domu.

  dav

  dav

  dav

  dav

  dav

  dav

  dav

  dav

 • roletasolarnafakro

  Rolety Screen Solarne

  Rolety solarne screen to świetne rozwiązanie na odizolowanie się od promieni słonecznych. Dzięki wybraniu rolet z panelami solarnymi, klient uniknął kucia ścian, aby doprowadzić energię elektryczną. Rolety posiadają funkcję słoneczną, która pozwala na autonomiczne opuszczanie osłony jak wzrośnie temperatura. Markiza pionowa fakro to świetne rozwiązanie, które zdecydowanie polecamy naszym klientom.

   

  roletasolarnafakro2 roletasolarnafakro

 • pergola_mini2

  Pergola tkaninowa

  Ten rok zapowiada się w obfite montaże Pergoli tkaninowej. Jest to rewelacyjne rozwiązanie, które pozwala na zasłonięcie bardzo dużej przestrzeni tarasu. Tym razem zadaszenie zostało zamontowane w Kobyłce koło Warszawy. Klient zdecydował się na to rozwiązanie, ponieważ chciał solidne zadaszenie z możliwością sterowania i decydowania czy taras ma być odsłonięty czy zacieniony. Ważnym argumentem dla klienta była możliwość korzystania z osłony w czasie deszczu, dzięki zastosowaniu blokady spływu wody na boki oraz rynny systemowej na odprowadzenie wody nie ma możliwości, aby z góry z tkaniny lała się woda.     
   
   

  pergola21 pergola25 pergola24 pergola23 pergola22

 • pergola_mini

  Pergola Aluminiowa Pro

  PERGOLA PRO

   

  Kolejna realizacja Pergoli, która została postawiona w Warszawie. Zadaszenie tarasu o wymiarach 500 x 350 wraz z oświetleniem ledowym.

  Pergola aluminiowa wraz z tkaniną Soltis W96 to idealne rozwiązanie, które pozwala na zatrzymanie promieniu słonecznych oraz wody. Tkanina nie przyjmuje brudu, tak więc jest to optymalne rozwiązanie na zastosowanie zewnętrzne. Dwa profile wyposażone zostały w taśmy ledowe z możliwością ściemniania, dzięki czemu klienci będą mogli dopasować jasność oświetlenia do własnych potrzeb. Pergola aluminiowa posiada rynnę na odprowadzanie wody oraz wygięty materiał bocznie do góry, powoduje to spływ wody do rynny przedniej, a następnie przez nogi do ziemi. Kolejnym etapem będzie zamontowanie rolety screen z przodu.

   

  pergola17 pergola18 pergola19 pergola20

 • wpis

  Realizacja Rolax w Borach Tucholskich

  Przedstawiamy naszą najnowszą realizację rolety do ogrodu zimowego Rolax. Roleta idealnie sprawdza się w upalne dni minimalizując nagrzewanie się pomieszczenia latem. Dodatkowo chroni przed gradem, a także minimalizuję straty ciepła zimą. Sterowanie obywa się za pomocą dostarczonego pilota, a także dodatkowo roleta podłączona będzie do systemu alarmowego. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania po wyjściu z domu roleta samoczynnie opuści się.


   

  rolax_bory

  rolax_bory2

  rolax_bory3

  rolax_bory4

 • promocjaGrakomale

  Majowa Promocja Bubendorff

  Majowa Promocja ACTIV’HOME

   Tylko do 10 MAJA 2017!


  Miło nam poinformować, że firma Bubendorff przygotowała po raz pierwszy w Polsce
  majową promocję na rolety z funkcją żaluzji ACTIV’HOME.

  To wyjątkowa okazja, aby skorzystać z rabatu 20%

  na zakup bezkonkurencyjnych rolet z ruchomymi lamelami.

  Zewnętrzne rolety elektryczne ACTIV’HOME firmy BUBENDORFF posiadają ruchome lamele (ruchome pióra), łącząc tym samym funkcje rolety z blokadą antywłamaniową i żaluzji fasadowej. Jest to jedyne tego typu rozwiązanie dostępne na polskim rynku. Unikalna konstrukcja rolety umożliwia ułożenie lameli pod wybranym kątem na podobnych zasadach jak żaluzje zewnętrzne czy osłony okienne typu shutters. Regulując dostęp światła dziennego do pomieszczeń, uzyskujemy optymalne nasłonecznienie. Ruchome pióra dają możliwość ochrony domowej prywatności, zachowując jednocześnie dostęp do widoku na zewnątrz dokładnie tak, jak ma to miejsce w przypadku żaluzji.

  Zapraszamy do zapoznania się z ofertą!

  * z uwagi na przerwę wakacyjną i przeniesienie produkcji do nowych fabryk, zamówienia na rolety Activ’Home będą przyjmowane tylko do 10.05.2017. Następne zamówienia dopiero jesienią 2017.

  promocjaBubendorffmaj4

 • ZAGUMNY

  Event z Zagumnym

  W dniu dzisiejszym na Dniach Otwartych Markiz pojawi się gość specjalny Paweł Zagumny.

  Skorzystać z promocji i zaoszczędź do 3500 zł. Dodatkowo odbędzie się losowanie piłek i książek z autografem mistrza.

  Specjalne promocję na markizy, pergolę oraz rolety zewnętrzne. Dzisiejszy dzień to jedyna taka okazja, nie przegap jej.

  Nasi specjaliści czekają na Państwa pytania. Przy dobrej kawie prezentujemy systemy osłon przeciwsłonecznych i rozmawiamy o ich funkcjonalności.

      
   
   
  ZAGUMNY

   

 • pergola5

  Realizacja Rolet Bubendorff oraz Pergoli

  W 2016 roku firma Grako Design Konrad Kowalski z Warszawy dostarczyła oraz zamontowała innowacyjne rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji, które jako jedyne na rynku pozwalają na zmianę kąta nachylenia lameli. Dzięki zastosowaniu systemu Activ’ Home, którego producentem jest firma Bubendorff osłona posiada sztywność systemu roletowego oraz blokadę przeciw podniesieniu pancerza z zewnątrz, co dodatkowo chroni nasz dom przed potencjalnymi złodziejami.

  Dom klienta był już wykończony, tak więc żadne pracę związane z kuciem ścian nie były możliwe. Tutaj z ratunkiem przyszedł system ID2 Solar, dzięki któremu mamy możliwość sterowania elektrycznego roletami poprzez wbudowany panel fotowoltaiczny. Rolety świetnie funkcjonują w dzień jak i w nocy.

  Następnym etapem było zadaszenie przed domem. Klient poprosił nas o zaproponowanie osłony zewnętrznej, który przesłoniłaby jego taras i zarazem tworzyłaby przytulny klimat sprzyjający relaksowi na świeżym powietrzu. Z pośród zaproponowanych osłon przeciwsłonecznych, wybrana została pergola ze względu na możliwość wykonania większego wysięgu. Pomalowanie konstrukcji na dowolny kolor RAL pozwoliło nam idealnie wpasować się do otoczenia i elewacji. Otwierany dach wykonano z materiału Dickson Expansion, którego strona zewnętrzna jest naturalnie gładka i odporna na wszelkie zanieczyszczenia i zabrudzenia. W czasie deszczu ochronę zapewnia system odprowadzający wodę z tkaniny poprzez przednią rynnę oraz nogi, dzięki czemu woda nie przelewa się bokami. Pergola pozwoliła nam na przesłonięcie tarasu tworząc unikalne miejsce do wypoczynku i relaksu nawet podczas gorszej pogody. W późniejszym etapie klient chce doposażyć pergolę w rolowane przesłony boczne, które będą  tworzyć efektywne i estetyczne miejsce wypoczynku. Dopełnieniem sytemu będzie również oświetlenie LED oraz promienniki ciepła, dzięki którym będzie można wypoczywać pod pergolą w chłodne dni.

  pergola1 pergola2 pergola3 pergola4 pergola5 pergola6 pergola7 pergola8

   

 • solarne

  Rolety Solarne

  Rolety Solarne Bubendorff zamontowane na warszawskim osiedlu Galeria Park Top przy ulicy Obrzeżnej.
  To innowacyjne, autonomiczne rozwiązanie nie wymaga doprowadzania żadnych kabli i pozwala na korzystanie z rolet zarówno w dzień jak i w nocy. Bardzo wydajny panel fotowoltaiczny ładuje wbudowany akumulator bez względu na warunki atmosferyczne.
  Panel może być wyposażony w czujnik natężenia oświetlenia i temperatury, dzięki czemu latem rolety opuszczą się samoczynnie podczas upałów, zimą natomiast podniosą się, aby słońce dogrzewało nasze pomieszczenia.

  Więcej na http://www.grako.pl/pl/offer/solarne

  solarne1 solarne2 solarne3 solarne4 solarne5 solarne6