Aktualności

 • pergolapro

  Pergola TOP Pro w apartamencie

  Wskakujemy na wyższy poziom!

  Nasza pergola zawitała na 5 piętrze w Warszawskim apartamencie. Sztywna konstrukcja aluminiowa wraz z poszyciem Soltis W96 pozwala na bezpieczne korzystanie z osłony.

  Pergola PRO została wyposażona w sterowanie marki somfy, dla bezpieczeństwa wyposażyliśmy ją w czujnik wiatrowy, który zsunie poszycie podczas porywistych wiatrów. Zadaszenie tarasu idealnie wpasowało się w bryłę budynku tworząc spójną całość, to był jeden z kluczowych punktów, na którym zależało inwestorowi.

  Pergola TOP Pro pozwala na przysłonięcie większej powierzchni tarasu, jednocześnie pozwalając zsunąć tkaninę, gdy będziemy chcieli korzystać ze słońca.

      

  Pergola Pro - Zadaszenie tarasu - markiza

  Pergola Pro - Zadaszenie tarasu - markiza

  Pergola Pro - Zadaszenie tarasu - markiza

  Pergola Pro - Zadaszenie tarasu - markiza

  #pergola #pergolapro #zadaszenie tarasu #markiza

 • Roleta na dach ogrodu zimowego

  Roleta na ogród zimowy

  Niesamowita, funkcjonalna roleta aluminiowa ROLAX, to specjalnie zaprojektowany system do ogrodów zimowych, który obniża temperaturę latem. Dzięki zastosowaniu profili aluminiowych wypełnionych pianką poliuretanową zmniejsza straty ciepła również zimą. ROLAX to najlepsze rozwiązania do zasłonięcia dużych powierzchni płaskich lub skośnych. Roleta zewnętrzna na dach ogrodu zimowego posiada 7 letnią gwarancję producenta.

   

   

  DCIM100MEDIADJI_0001.JPG

  DCIM100MEDIADJI_0002.JPG

  DCIM100MEDIADJI_0022.JPG

  DCIM100MEDIADJI_0025.JPG

  DCIM100MEDIADJI_0013.JPG

   

  #rolax #bubendorff #roletanadachogroduzimowego #roletazewnętrzna

 • minigrako

  film z targów Warsaw Home

  Targi Warsaw Home 2017, gdzie prezentowaliśmy przesłony przeciwsłoneczne. Na naszym stoisku działo się dużo, wraz z nami był nasz ambasador Paweł Zagumny, który prezentował nasze produkty. Pergole, markizy, rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji oraz roletę aluminiową do ogrodu zimowego. Nasze stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem, a nasz ambasador wręczał nagrody w postaci książek i piłek z autografem. Dziękujemy za odwiedziny naszego stoiska i z niecierpliwością czekamy w gotowości na Państwa zlecenia.

   

 • jpp

  JESIEŃ POD PERGOLĄ

  Trwa akcja Jesień pod Pergolą. Czekamy na Państwa w sobotę do godziny 15:00.

  W naszym salonie czekają specjalne promocję związane z tą akcją. To ostatni dzwonek, aby zamówić swoje zadaszenie w rewelacyjnej cenie.

  W ofercie Pergole tkaninowe, z ruchomymi lamelami, dachy szklane. Oczywiście czekają na państwo również promocję związane z markizami.

   

  jpp

 • żaluzjafasadowa5

  Żaluzje Fasadowe SMART

  Przedstawiamy Państwu realizację żaluzji fasadowych typ C w wersji montażu adaptacyjnego. System oparty na silnikach firmy Somfy wraz z możliwością sterowania pilotem lokalnie oraz poprzez smartfon. Zastosowany system pozwala lokalnie oraz zdalnie na odległość sterować żaluzjami poprzez ustawianie wysokości oraz daje nam możliwość obracania lameli. Dzięki wyświetlaczowi precyzyjnie możemy dopasować kąt ustawienia lameli do warunków zewnętrznych.

   


   

   

   

   

  żaluzjafasadowa żaluzjafasadowa2 żaluzjafasadowa3 żaluzjafasadowa4 żaluzjafasadowa5

 • pergolamini

  PERGOLA Z OŚWIETLENIEM LED

  Najnowsza realizacja Pergoli PRO. Profile w kolorze 9010 biel kremowa nadają lekkości całej konstrukcji, jasna tkanina pozwala w pełni harmonii korzystać z uroku rozświetlonej tkaniny, a z drugiej strony chroni przed promieniami UV. Pergola została wyposażona w oświetlenie ledowe, specjalnie na życzenie klienta wykonaliśmy osobne obwody dla taśm, dzięki czemu klient ma możliwość włączenia dwóch taśm, a osobno trzecią. Całość sterowana jest z jednego pilota firmy Somfy. Specjalnie zawinięta tkanina zawsze kieruję wodę do rynny, a następnie ta kierowana jest przez słupy do ziemi. Pozwala to na komfortowy odpoczynek nawet w czasie dużych opadów deszczu. Trzecia klasa wiatrowa pozwala na korzystanie z pergoli nawet w czasie dużych wiatrów.

  Następny etap to dołożenie promienników ciepła oraz rolety z folii, następne zdjęcia niebawem :)

  Wymiar pergoli 600 x 400

   

  pergola26a pergola27a

 • solarnemini

  Rolety Solarne Bubendorff

  Dzisiejsza realizacja w Warszawie.

  Rolety Solarne to rozwiązanie, które pozwala na instalację rolet zewnętrznych bez konieczności kucia ścian. Panel fotowoltaiczny może być umieszczony zarówno na skrzynce jak i również na elewacji. Dzięki zmagazynowaniu energii, roleta działa w dzień jak i w nocy. Wszystkie rolety firmy Bubendorff posiadają 7 letnią gwarancję producenta co potwierdza najwyższe standardy produkcji. Inteligentne rolety mogą być podłączone do systemów inteligentnego domu.

  dav

  dav

  dav

  dav

  dav

  dav

  dav

  dav

 • roletasolarnafakro

  Rolety Screen Solarne

  Rolety solarne screen to świetne rozwiązanie na odizolowanie się od promieni słonecznych. Dzięki wybraniu rolet z panelami solarnymi, klient uniknął kucia ścian, aby doprowadzić energię elektryczną. Rolety posiadają funkcję słoneczną, która pozwala na autonomiczne opuszczanie osłony jak wzrośnie temperatura. Markiza pionowa fakro to świetne rozwiązanie, które zdecydowanie polecamy naszym klientom.

   

  roletasolarnafakro2 roletasolarnafakro

 • pergola_mini2

  Pergola tkaninowa

  Ten rok zapowiada się w obfite montaże Pergoli tkaninowej. Jest to rewelacyjne rozwiązanie, które pozwala na zasłonięcie bardzo dużej przestrzeni tarasu. Tym razem zadaszenie zostało zamontowane w Kobyłce koło Warszawy. Klient zdecydował się na to rozwiązanie, ponieważ chciał solidne zadaszenie z możliwością sterowania i decydowania czy taras ma być odsłonięty czy zacieniony. Ważnym argumentem dla klienta była możliwość korzystania z osłony w czasie deszczu, dzięki zastosowaniu blokady spływu wody na boki oraz rynny systemowej na odprowadzenie wody nie ma możliwości, aby z góry z tkaniny lała się woda.     
   
   

  pergola21 pergola25 pergola24 pergola23 pergola22

 • pergola_mini

  Pergola Aluminiowa Pro

  PERGOLA PRO

   

  Kolejna realizacja Pergoli, która została postawiona w Warszawie. Zadaszenie tarasu o wymiarach 500 x 350 wraz z oświetleniem ledowym.

  Pergola aluminiowa wraz z tkaniną Soltis W96 to idealne rozwiązanie, które pozwala na zatrzymanie promieniu słonecznych oraz wody. Tkanina nie przyjmuje brudu, tak więc jest to optymalne rozwiązanie na zastosowanie zewnętrzne. Dwa profile wyposażone zostały w taśmy ledowe z możliwością ściemniania, dzięki czemu klienci będą mogli dopasować jasność oświetlenia do własnych potrzeb. Pergola aluminiowa posiada rynnę na odprowadzanie wody oraz wygięty materiał bocznie do góry, powoduje to spływ wody do rynny przedniej, a następnie przez nogi do ziemi. Kolejnym etapem będzie zamontowanie rolety screen z przodu.

   

  pergola17 pergola18 pergola19 pergola20