• Dokładnie mierzymy

  Przed każdą wyceną nasz specjalista robi darmowe pomiary. Następnym krokiem jest dobór materiałów. Analizujemy najlepsze rozwiązanie aby jakość wykonania łączyła się z profesjonalnymi materiałami.

 • Produkujemy

  W procesie produkcji dopasowujemy materiał do wymierzonych na spotkaniu wymiarów. Przykładamy szczególną wagę do szczegółów wykonania, gdyż stanowią one ważną część projektu.

 • Montujemy

  Doświadczona ekipa montażowa wykonuje profesjonalny montaż. Montaż jest ostatnią częścią projektu dlatego przykładamy do niego szczególną uwagę aby projekt był idealny od pomysłu do realizacji.


Newsy

 • remont
  06.03.2017

  Odświeżamy ekspozycję – Remont

  Do 27 marca w lokalu przeprowadzany jest remont oraz wymiana ekspozycji. W tym terminie prosimy o kontakt telefoniczny bądź mailowy. Przepraszamy za utrudnienia. Pomiary oraz montaże są realizowane u klientów.

 • pergola5
  16.02.2017

  Realizacja Rolet Bubendorff oraz Pergoli

  W 2016 roku firma Grako Design Konrad Kowalski z Warszawy dostarczyła oraz zamontowała innowacyjne rolety zewnętrzne z funkcją żaluzji, które jako jedyne na rynku pozwalają na zmianę kąta nachylenia lameli. Dzięki zastosowaniu systemu Activ’ Home, którego producentem jest firma Bubendorff osłona posiada sztywność systemu roletowego oraz blokadę przeciw podniesieniu pancerza z zewnątrz, co dodatkowo chroni […]

 • solarne
  29.12.2016

  Rolety Solarne

  Rolety Solarne Bubendorff zamontowane na warszawskim osiedlu Galeria Park Top przy ulicy Obrzeżnej. To innowacyjne, autonomiczne rozwiązanie nie wymaga doprowadzania żadnych kabli i pozwala na korzystanie z rolet zarówno w dzień jak i w nocy. Bardzo wydajny panel fotowoltaiczny ładuje wbudowany akumulator bez względu na warunki atmosferyczne. Panel może być wyposażony w czujnik natężenia oświetlenia […]

Nasi
Partnerzy

Grako Home Design

ul. Szczęśliwicka 25
02-353 Warszawa

biuro@grako.pl

(22) 468 - 07 - 59
507 - 070 - 995