• Dokładnie mierzymy

  Przed każdą wyceną nasz specjalista robi darmowe pomiary. Następnym krokiem jest dobór materiałów. Analizujemy najlepsze rozwiązanie aby jakość wykonania łączyła się z profesjonalnymi materiałami.

 • Produkujemy

  W procesie produkcji dopasowujemy materiał do wymierzonych na spotkaniu wymiarów. Przykładamy szczególną wagę do szczegółów wykonania, gdyż stanowią one ważną część projektu.

 • Montujemy

  Doświadczona ekipa montażowa wykonuje profesjonalny montaż. Montaż jest ostatnią częścią projektu dlatego przykładamy do niego szczególną uwagę aby projekt był idealny od pomysłu do realizacji.


Newsy

 • roletasolarnafakro
  06.06.2017

  Rolety Screen Solarne

  Rolety solarne screen to świetne rozwiązanie na odizolowanie się od promieni słonecznych. Dzięki wybraniu rolet z panelami solarnymi, klient uniknął kucia ścian, aby doprowadzić energię elektryczną. Rolety posiadają funkcję słoneczną, która pozwala na autonomiczne opuszczanie osłony jak wzrośnie temperatura. Markiza pionowa fakro to świetne rozwiązanie, które zdecydowanie polecamy naszym klientom.  

 • pergola_mini2
  21.05.2017

  Pergola tkaninowa

  Ten rok zapowiada się w obfite montaże Pergoli tkaninowej. Jest to rewelacyjne rozwiązanie, które pozwala na zasłonięcie bardzo dużej przestrzeni tarasu. Tym razem zadaszenie zostało zamontowane w Kobyłce koło Warszawy. Klient zdecydował się na to rozwiązanie, ponieważ chciał solidne zadaszenie z możliwością sterowania i decydowania czy taras ma być odsłonięty czy zacieniony. Ważnym argumentem dla […]

 • pergola_mini
  13.05.2017

  Pergola Aluminiowa Pro

  PERGOLA PRO   Kolejna realizacja Pergoli, która została postawiona w Warszawie. Zadaszenie tarasu o wymiarach 500 x 350 wraz z oświetleniem ledowym. Pergola aluminiowa wraz z tkaniną Soltis W96 to idealne rozwiązanie, które pozwala na zatrzymanie promieniu słonecznych oraz wody. Tkanina nie przyjmuje brudu, tak więc jest to optymalne rozwiązanie na zastosowanie zewnętrzne. Dwa profile […]

Nasi
Partnerzy

Grako Home Design

ul. Szczęśliwicka 25
02-353 Warszawa

biuro@grako.pl

(22) 468 - 07 - 59
507 - 070 - 995