• Dokładnie mierzymy

  Przed każdą wyceną nasz specjalista robi darmowe pomiary. Następnym krokiem jest dobór materiałów. Analizujemy najlepsze rozwiązanie aby jakość wykonania łączyła się z profesjonalnymi materiałami.

 • Produkujemy

  W procesie produkcji dopasowujemy materiał do wymierzonych na spotkaniu wymiarów. Przykładamy szczególną wagę do szczegółów wykonania, gdyż stanowią one ważną część projektu.

 • Montujemy

  Doświadczona ekipa montażowa wykonuje profesjonalny montaż. Montaż jest ostatnią częścią projektu dlatego przykładamy do niego szczególną uwagę aby projekt był idealny od pomysłu do realizacji.


Newsy

 • pergola_mini3
  24.04.2018

  Pergola TOP Pro – film z klientami

  Tym razem odwiedziliśmy Mirka i Renatę, aby opowiedzieli nam jakie mają spostrzeżenia po roku użytkowania naszego systemu zadaszającego taras. Pergola zasłania powierzchnię powyżej 20m2. Konstrukcja pergoli aluminiowa, poszycie zastosowane Dickson Expansion, które ma specjalnie powlekaną warstwę zewnętrzną, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej utrzymać w czystości tkaninę. System pergoli oczywiście sterowany za pomocą automatyki Somfy.    

 • pergola_zloto_mini
  22.04.2018

  Realizacja z filmem Pergoli TOP Pro

  Przestawiamy Państwu kolejną realizację Pergoli TOP Pro, którą zadaszyliśmy taras o powierzchni ponad 20 m2. Pergola sterowana jest elektrycznie za pomocą pilota marki Somfy. Wyposażona jest w rynnę na odprowadzanie wody z tkaniny, specjalnie zawinięte boki poszycia uszczelniają zadaszenie tarasu, aby woda spływała tylko do rynny przedniej. Dodatkowo pergolę wyposażyliśmy w dwa promienniki ciepła marki […]

 • ID3SOLAR
  05.04.2018

  Nowa roleta SOLARNA z FUNKCJĄ ŻALUZJI

  JUŻ DOSTĘPNA W NASZYM SALONIE !!! każdy rozmiar w jednej niskiej cenie !!!   ⭐️ MONO ID3 SOLAR, roleta z funkcją żaluzji to perełka i flagowy produkt niemieckiej firmy BUBENDORFF ⭐️ To unikalne na europejskim rynku rozwiązanie, w którym połączyliśmy funkcje rolety z blokadą antywłamaniową i żaluzji fasadowej z regulacją światła. ⭐️ Napęd hybrydowy 230V […]

Nasi
Partnerzy

Grako Home Design

ul. Szczęśliwicka 25
02-353 Warszawa

biuro@grako.pl

(22) 468 - 07 - 59
507 - 070 - 995