• Dokładnie mierzymy

  Przed każdą wyceną nasz specjalista robi darmowe pomiary. Następnym krokiem jest dobór materiałów. Analizujemy najlepsze rozwiązanie aby jakość wykonania łączyła się z profesjonalnymi materiałami.

 • Produkujemy

  W procesie produkcji dopasowujemy materiał do wymierzonych na spotkaniu wymiarów. Przykładamy szczególną wagę do szczegółów wykonania, gdyż stanowią one ważną część projektu.

 • Montujemy

  Doświadczona ekipa montażowa wykonuje profesjonalny montaż. Montaż jest ostatnią częścią projektu dlatego przykładamy do niego szczególną uwagę aby projekt był idealny od pomysłu do realizacji.


Newsy

 • jpp
  14.10.2017

  JESIEŃ POD PERGOLĄ

  Trwa akcja Jesień pod Pergolą. Czekamy na Państwa w sobotę do godziny 15:00. W naszym salonie czekają specjalne promocję związane z tą akcją. To ostatni dzwonek, aby zamówić swoje zadaszenie w rewelacyjnej cenie. W ofercie Pergole tkaninowe, z ruchomymi lamelami, dachy szklane. Oczywiście czekają na państwo również promocję związane z markizami.  

 • warsaw2
  28.09.2017

  Targi Warsaw Home

  Już za tydzień startują targi Warsaw Home. Słonecznie zapraszamy na nasze stoisko B8 w hali D w strefie Interior Finish. Tym razem będziemy prezentować zadaszenia tarasów, ogrodów zimowych oraz pokażemy niesamowitą roletę Activ’ Home z funkcją żaluzji. Do wygrania są 4 darmowe zaproszenia, które z chęcią przekażemy osobie, która najciekawiej w komentarzu opisze dlaczego to […]

 • żaluzjafasadowa5
  24.09.2017

  Żaluzje Fasadowe SMART

  Przedstawiamy Państwu realizację żaluzji fasadowych typ C w wersji montażu adaptacyjnego. System oparty na silnikach firmy Somfy wraz z możliwością sterowania pilotem lokalnie oraz poprzez smartfon. Zastosowany system pozwala lokalnie oraz zdalnie na odległość sterować żaluzjami poprzez ustawianie wysokości oraz daje nam możliwość obracania lameli. Dzięki wyświetlaczowi precyzyjnie możemy dopasować kąt ustawienia lameli do warunków […]

Nasi
Partnerzy

Grako Home Design

ul. Szczęśliwicka 25
02-353 Warszawa

biuro@grako.pl

(22) 468 - 07 - 59
507 - 070 - 995