• Dokładnie mierzymy

  Przed każdą wyceną nasz specjalista robi darmowe pomiary. Następnym krokiem jest dobór materiałów. Analizujemy najlepsze rozwiązanie aby jakość wykonania łączyła się z profesjonalnymi materiałami.

 • Produkujemy

  W procesie produkcji dopasowujemy materiał do wymierzonych na spotkaniu wymiarów. Przykładamy szczególną wagę do szczegółów wykonania, gdyż stanowią one ważną część projektu.

 • Montujemy

  Doświadczona ekipa montażowa wykonuje profesjonalny montaż. Montaż jest ostatnią częścią projektu dlatego przykładamy do niego szczególną uwagę aby projekt był idealny od pomysłu do realizacji.


Newsy

 • IMG_1884
  25.08.2018

  Niesamowita Realizacja

  Do naszego biura zgłosił się klient, który potrzebował zadaszenia dachu szklanego oraz tarasu. Po przeanalizowaniu całości projektu wybraliśmy optymalne rozwiązanie. Jako zadaszenie tarasu użyliśmy Pergoli TOP Pro wraz z oświetleniem ledowym, dodatkowym utrudnieniem była bryła domu w kształcie litery Z, ale oczywiście i takie rozwiązanie posiadamy w ofercie. Na dach szklany użyliśmy rolety aluminiowej ROLAX, […]

 • ID3SOLAR

  Nowa roleta SOLARNA z FUNKCJĄ ŻALUZJI

  JUŻ DOSTĘPNA W NASZYM SALONIE !!! każdy rozmiar w jednej niskiej cenie !!!   ⭐️ MONO ID3 SOLAR, roleta z funkcją żaluzji to perełka i flagowy produkt niemieckiej firmy BUBENDORFF ⭐️ To unikalne na europejskim rynku rozwiązanie, w którym połączyliśmy funkcje rolety z blokadą antywłamaniową i żaluzji fasadowej z regulacją światła. ⭐️ Napęd hybrydowy 230V […]

 • pergola_mini3
  24.04.2018

  Pergola TOP Pro – film z klientami

  Tym razem odwiedziliśmy Mirka i Renatę, aby opowiedzieli nam jakie mają spostrzeżenia po roku użytkowania naszego systemu zadaszającego taras. Pergola zasłania powierzchnię powyżej 20m2. Konstrukcja pergoli aluminiowa, poszycie zastosowane Dickson Expansion, które ma specjalnie powlekaną warstwę zewnętrzną, dzięki czemu zdecydowanie łatwiej utrzymać w czystości tkaninę. System pergoli oczywiście sterowany za pomocą automatyki Somfy.    

Nasi
Partnerzy

Grako Home Design

ul. Szczęśliwicka 25
02-353 Warszawa

biuro@grako.pl

(22) 468 - 07 - 59
507 - 070 - 995