• Dokładnie mierzymy

  Przed każdą wyceną nasz specjalista robi darmowe pomiary. Następnym krokiem jest dobór materiałów. Analizujemy najlepsze rozwiązanie aby jakość wykonania łączyła się z profesjonalnymi materiałami.

 • Produkujemy

  W procesie produkcji dopasowujemy materiał do wymierzonych na spotkaniu wymiarów. Przykładamy szczególną wagę do szczegółów wykonania, gdyż stanowią one ważną część projektu.

 • Montujemy

  Doświadczona ekipa montażowa wykonuje profesjonalny montaż. Montaż jest ostatnią częścią projektu dlatego przykładamy do niego szczególną uwagę aby projekt był idealny od pomysłu do realizacji.


Newsy

 • pergolamini
  25.08.2017

  (Polski) PERGOLA Z OŚWIETLENIEM LED

  Sorry, this entry is only available in Polish.

 • solarnemini
  03.08.2017

  Rolety Solarne

  Dzisiejsza realizacja w Warszawie. Rolety Solarne to rozwiązanie, które pozwala na instalację rolet zewnętrznych bez konieczności kucia ścian. Panel fotowoltaiczny może być umieszczony zarówno na skrzynce jak i również na elewacji. Dzięki zmagazynowaniu energii, roleta działa w dzień jak i w nocy. Wszystkie rolety firmy Bubendorff posiadają 7 letnią gwarancję producenta.  

 • roletasolarnafakro
  06.06.2017

  Rolety Screen Solarne

  Rolety solarne screen to świetne rozwiązanie na odizolowanie się od promieni słonecznych. Dzięki wybraniu rolet z panelami solarnymi, klient uniknął kucia ścian, aby doprowadzić energię elektryczną. Rolety posiadają funkcję słoneczną, która pozwala na autonomiczne opuszczanie osłony jak wzrośnie temperatura. Markiza pionowa fakro to świetne rozwiązanie, które zdecydowanie polecamy naszym klientom.  

Nasi
Partnerzy

Grako Home Design

ul. Szczęśliwicka 25
02-353 Warszawa

biuro@grako.pl

(22) 468 - 07 - 59
507 - 070 - 995